Cookie beleid HHC Hardenberg

De website van HHC Hardenberg is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Contactpersonen

Hieronder vind je de functies en contactgegevens van de leden van de sectie Commerciële Zaken. Voor algemene informatie kun je mailen naar cz@hhc-hardenberg.nl.

Functie Naam Email    
Voorzitter sectie commerciële zaken Machiel Hogeterp m.hogeterp@hhc-hardenberg.nl
Relatiemanager goud/ zilver/ + LED boarding Bas Hoogeveen b.hoogeveen@hhc-hardenberg.nl
Relatiemanager goud/ zilver Ger Pesman g.pesman@hhc-hardenberg.nl
HHC Academy Gerwin Lennips g.lennips@hhc-hardenberg.nl
Wedstrijdsponsoring HHC 1 Kristian Hogeterp k.hogeterp@hhc-hardenberg.nl
Relatiemanager bordsponsoren Johan Schulten j.schulten@hhc-hardenberg.nl
Relatiemanager Klaas Henk Brink k.brink@hhc-hardenberg.nl
Relatiemanager Jacco Bijker j.bijker@hhc-hardenberg.nl
Relatiemanager HHC Zaal Marc Bakker m.bakker@hhc-hardenberg.nl
Contractbeheer en CRM Gerrit Hultink g.hultink@hhc-hardenberg.nl
Communicatie en marketing Pieter van der Vinne p.vandervinne@hhc-hardenberg.nl



Delen

#Samen
maken
we
HHC

Banner_OZGG.png

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!